گسکت های گرافیتی (Graphite Laminated Gasket)

واشرهای گرافیتی مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی ، فشار و دمای بالا دارند. گرافیت یک ماده نرم و در عین حال فوق العاده قوی و با ایجاد سطح بسیار نرم ، یک آب بندی بسیار موثری را ایجاد می کند که باعث کاهش تلفات انرژی می شود. ترکیب و تقویت واشرهای گرافیتی با افزودنی های مخصوص و یا تقویت آنها توسط سیم و یا صفحات فلزی باعث پایداری و تحمل فشار بیشتر بر روی واشر می گردد که باعث می شود این واشرها در طیف وسیعی از صنایع مانند پایپینگ، شیرهای صنعتی، پمپ ها و ژنراتورها استفاده گردد.

 

گسکت گرافیتی خالص
(Pure Graphite Gasket)


گسکت های گرافیتی خالص در طیف وسیعی از متریال با دماهای بالا و مواد خورنده استفاده می شوند.

 

گسکت گرافیت تنجد یا سیم دار
(Graphite Reinforced with Tanged or Wire Mesh Steel)


این نوع گسکت ها از گرافیت خالص که توسط یک صفحه فلزی سوراخ دار (مشبک) و یا سیم های فلزی به هم بافته شده تقویت شده اند. گسکت های تقویت شده مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و دمای بالا دارند. با توجه به نوع جنس فلز این گسکت ها مقاومت بالایی در برابر خورندگی و انواع مواد شیمیایی دارند.

گسکت گرافویل
(Graphite with Foil Steel)


این نوع گسکت از گرافیت خالص تقویت شده با ورق نازک استیل برای دوام و پایداری بیشتر و قابلیت فشرده پذیری در رنج وسیع دما و فشار به کار برده می شود.

 

گسکت گرافیت تقویت شده با حلقه داخلی
(Graphite Eyelet Gasket)


افزودن یک حلقه فلزی به قسمت قطر داخلی و یا خارجی گسکت های گرافیتی باعث افزایش مقاومت و عمر کلی آب بندی و همچنین بهبود تحمل فشار می شود. این گسکت ها در محل هایی که دارای نوسانات در فشار می باشند، پرکاربرد هستند.

تماس با آتراسیل

  • تهران خیابان شهید مطهری خیابان کوه نور خیابان سوم پلاک 21 واحد 2
  • 02188174765
  • 02188539072
  • info@atraseal.com
  • www.Atraseal.ir