کیت عایقی فلنج Flange Insulation Kit

کیت عایقی (گسكت عايق فلنج ) همانگونه که از نامش پیداست عایقی برای عدم انتقال برق به طرف دیگر خطوط لوله در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است. کیت های عایقی از عبور جریانهای ناگهانی به طرف دیگر فلنچ جلوگیری به عمل می آورند . کیت های عایقی فلنچ برای كنترل نشتى جريان خوردگي و جريان هاي الكتريكي پراكنده در لوله كشي گاز، آب، پالايشگاه و كارخانجات توليد مواد شيميايي به منظور افزايش كارايي سيستم هاي حفاظت كاتديك استفاده می شوند .

یک کیت عایقی از چهار بخش اصلی تشکیل شده است :

گسکت عایقی فلنج (Insulating central gasket)
روکش عایقی پیچ (Insulating bolt sleeves)
واشر عایقی (Insulating bolt washers)
واشر فلزی (Steel bolt washers)
کیت های عایقی در سه تیپ D,E,F با توجه به نوع فلنجتوسط شرکت آتراسیل تولید و به بازار عرضه شده اند . شایان ذکر است این محصول هم اکنون در صنایع مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی نصب شده و در حال کار در خطوط مختلف می باشد .

 

Type E - Full Face Gaskets

نوع E برای استفاده در فلنج‌های با سطح FULL FACE مورد استفاده قرار می‌گیرند و از جنس فنولیک با رویه نئوپرن می‌باشند. قطر خارجی نوعE با قطر خارجی فلنج برابر بوده و باعث جلوگیری از ورود مواد زائد به داخل فلنج شده و هرگونه ایجاد گرفتگی و یا موردی که باعث اتصال فلزبه فلز و اتصال کوتاه شود را از بین می‌برد.

 

Type F - Full Face Gaskets

تایپ F فقط برای فلنج ها با سطحRFمورد استفاده قرار میگیرند. قطر خارجی استایلFکمی کمتر از قطر داخلی محور پیچ های فلنج است. گسکت های تایپ F می توانند هم روی فلنج هایRF و هم FF مورد استفاده قرار گیرند. این گسکت ها در جنس های فنولیک، نئوپرن پوشیده شده با فنولیک و مواد با قابلیت تحمل دمای بالا قابل تولید می باشند.

 

Type D : Ring Type Joint Gaskets

RTJ به طور خاص برای آب بندی و حفاظت کاتدیک فلنج های مخصوص رینگ جوینت می باشد. این نوع گسکت ها از فنولیک بافته شده تولید شده و در دو نوع OVAL و OCTAGONAL و طبق مشخصات ابعادیANSI قابل تامین هستند. گسکت های فنولیک خالص از مواد فنولیک لمینیت تولید میشوند که خاصیت عایقی بین سطوح فلنج ایجاد میکند و میتوانند در دماهای بالاتر ا ز۱۲۰۰ درجه سانتی گراد هم مورد استفاده قرار گیرند.

 

 

 

تماس با آتراسیل

  • تهران خیابان شهید مطهری خیابان کوه نور خیابان سوم پلاک 21 واحد 2
  • 02188174765
  • 02188539072
  • info@atraseal.com
  • www.Atraseal.ir